Film  •  Grafik  •  Matbaa  •  Sosyal Medya
eksik kalırsa olmuyor ...

Instagram, YouTube, Facebook gibi platformlardan birisinde hesap açmışsanız, siz de bir Sosyal Medya kullanıcısısınız. Bu alanda görünürlüğünüzü arttırmak, ulaşılabilir olmak, hitap alanınıza sesinizi duyurmak, takipçilerinizle planlı bir etkileşim içerisinde olmak gibi kaygılar taşıyorsanız, Sosyal Medya profilinizin güncellenmesinin ötesinde bir yönetim mantığı sergilemeniz gerekiyor.

m'art olarak Sosyal Medya hesaplarınızdaki içerik ve etkileşimleri doğru politika ve stratejilerle yönetme sürecinizin tümüne dönük sorumluluk almaya, bu alandaki faaliyet ve etkileşimlerinizi gözlemleyip raporlamaya, bu sorumluluğu sizinle paylaşmaya hazırız.

İhtiyacınız, sürecin tümüne yönelik değil, örneğin sadece paylaşılacak caps'lerin yahut metin içeriklerinin hazırlanması sorumluluğunu alacak bir Destek Kuvvet ise buna dönük esnek yaklaşım ve çözüm önerilerimizin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Teknik beceri ve alan hakimiyeti olmadan, Sosyal Medya'da başarılı bir varoluşun sergilenmesinin son derece güç olduğunu biliyoruz. Fakat bu noktadaki alan hakimiyetinin, paylaşım yapılan sosyal mecralardan önce, faaliyet yürüten gerçek kişilerin ve kuruluşların alanlarına, ürün ve hizmet becerilerine, mevcut durum ve hedeflerine hakimiyet olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle işimizin hakkını verebilmek için otomatiğe bağlanmış paylaşım ve yönetim paketlerinden uzak durmak gerektiğine inanıyoruz. Öncelikle müşterilerimizi can kulağı ile dinlemek, onlarla aynı lisanı konuşmak ve anladığımız gerçekliğin daha iyi ifade edilmesi için deneyimimizi sizinle paylaşmak, çözümlerimizin size özel olmasını istiyoruz.

ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilmek için,
bizimle iletişime geçiniz.

Çalışmalarımızdan Örnekler

Film  •  Grafik  •  Matbaa  •  Sosyal Medya

munich • istanbul
© 2020 m'art yapım